Przegrana.

Przegrana.

Wisła Jankowice - Tęcza Tenczynek 3:5

Szybko stracona bramka bo już w 4 minucie meczu nie zapowiadała dobrego meczu, lecz dziesięć minut później mecz rozpoczął się od nowa gdyż było 1:1 za sprawą Gabriela Szali, którego pierwszy strzał trafił w bramkarza lecz dobitka była już skuteczna. Słaba dyspozycja linii obrony przynosiła groźne ataki gości czego przykładem była bramka w 24 minucie i było 1:2. Za odrabianie strat wziął się tym razem Bartosz Kwiatkowski i pięknym strzałem posłał piłkę w długi róg bramki przeciwnika, bramkarz był bez szans i było 2:2. Na 10 minut przed końcem pierwszej połowy goście wyszli na prowadzenie 3:2 i nie oddali go do przerwy. W drugiej połowie padły dwie bramki dla gości po braku komunikacji linii defensywy z bramkarzem. Trzy minuty przed końcem meczu Bartosz Kwiatkowski zdecydował się na strzał z 25 metra i mógł cieszyć się ze swojej drugiej bramki w tym meczu. W drugiej części gry za drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną boisko opuścić musiał Mateusz Janik.

Skład Wisły:Radwan J. - Urbańczyk, Janik, Nowak, Krupa, - Szala, Kwiatkowski, Kania, - Cygan, Gawliński, Radwan Ł.